MADEX D&E Sp. z o.o. - Producent okien, drzwi PCV i Aluminium - Zawiercie

A
M
R
O
F
N
G
I
S
E
D
A
I
N
O
M
R
A
H

PROFILE OKIENNE I DRZWIOWE

Kontakta oss

Strona główna » Kontakta oss

wielkość tekstu: A | A | A

ADRESS

MADEX D&E Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95

NIP: 6492304280
REGON: 363689285

KONTAKT

tel/fax: +48 32 67 101 21 - administration
tel: +48 501 572 730 - försäjlning

tel: +48 501 571 403 - försäjlning
e-mail: biuro@madex.net.pl

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag
06:00 - 16:00 CET

HUVUDPERSONAL

Edward Cichór
Företag egare

Adam Och
Verkställande direktör

tel: +48 501 747 084
e-mail: adam.och@madex.net.pl


Dariusz Cichór
Direktör av production och handel

tel: +48 519 175 655
e-mail: dariusz@madex.net.pl


Damian Gruca
Utvecklingschef
tel: +48 788 276 889
gg: 2827704
skype: damian-gruca
e-mail: damian.gruca@madex.net.pl
Przemysław Karaczyn
Marknadschef
tel: +48 515 319 583
e-mail: przemyslaw.karaczyn@madex.net.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Rafał Szkoda
Huvud IT-specialist

gg: 3193209
skype: MADEX-RAFAŁ
e-mail: rafal@madex.net.pl

Dawid Kubicz
IT-specialist [SV/EN]

tel: +48 32 67 101 21
gg: 68661496
e-mail: dawid.kubicz@madex.net.pl

Tomasz Jakubczak
Teknik och produktion specialist

tel: +48 32 67 101 21
gg: 43123319
e-mail: tomasz.jakubczak@madex.net.pl

Tomasz Łazarz
Machin specialist

e-mail: lazarztom@o2.pl
e-mail: tomasz.lazarz@madex.net.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI


Dorota Urban
Inköp specialist

tel: +48 32 67 101 21
gg: 3619650
skype: MADEX-DOROTA
e-mail: dorota.urban@madex.net.pl

Katarzyna Toloch
Fakturering specialist
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: katarzyna.toloch@madex.net.pl

DZIAŁ HANDLOWY


Aneta Rudzka
Försäljnings specialist

tel: +48 501 572 730
gg: 38059468
skype: MADEX-ANETA
e-mail: aneta.rudzka@madex.net.pl


Angelika Mędrecka
Försäljnings specialist

tel: +48 32 67 101 21 
gg: 67923501
skype: Angelika Mędrecka - madex
e-mail: angelika.medrecka@madex.net.pl

Grzegorz Wieczorek
Försäljnings specialist[EN/DE]
tel: +48 500 387 184
e-mail: grzegorz.wieczorek@madex.net.pl
Izabela Kaczmarczyk
​Försäljnings specialist
tel: +48 501 571 403
e-mail: iza.kaczmarczyk@madex.net.pl

Kamil Pilarczyk
Aluminium produktionsspecialist

tel: +48 500 386 579
e-mail: kamil.pilarczyk@madex.net.pl

Klaudia Pilarczyk
PVC produktionsspecialist

tel: +48 32 67 101 21
gg: 59504241
skype: KLAUDIA MADEX
e-mail: klaudia.kowalik@madex.net.pl

Marcin Świerad
Försäljnings specialist [FR]

tel: +48 515 176 983
e-mail: marcin.swierad@madex.net.pl

Sandra Kaczmarczyk
Försäljnings specialist
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: sandra.kaczmarczyk@madex.net.pl

 

01

Profile okienne ALUPLAST, DECCO, SALAMANDER, SCHUCO, oraz INOUTIC

02

Bardzo dobre właściwości izolacyjne

03

Systemy wielokomorowe

04

Stabilne ścianki wewnętrzne

05

Dopasowanie do różnych rodzajów szyb

06

Normy wartości izolacyjności akustycznej

07

Ochrona przed wiatrem i niepogodą

08

Wpuszczają promienie słoneczne w celu oświetlenia i ogrzania pomieszczeń

Adres

MADEX D&E Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95

KONTAKT

tel: +48 32 67 101 21
e-mail: biuro@madex.net.pl

 

0
zamontowanych okien

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
wypełnij formularz zapytaniowy

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna