MADEX D&E Sp. z o.o. - Producent okien, drzwi PCV i Aluminium - Zawiercie

A
M
R
O
F
N
G
I
S
E
D
A
I
N
O
M
R
A
H

PROFILE OKIENNE I DRZWIOWE

Kontakta oss

Strona główna » Kontakta oss

wielkość tekstu: A | A | A

ADRESS
MADEX D&E Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95

NIP: 6492304280
REGON: 363689285

 

KONTAKT
tel/fax: +48 32 67 101 21
e-mail: biuro@madex.net.pl

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag
06:00 - 16:00 CET

HUVUDPERSONAL

Edward Cichór
Företag egare

Dariusz Cichór
Direktör av production och handel
tel: +48 519 175 655
e-mail: dariusz@madex.net.pl
Damian Gruca
Utvecklingschef
tel: +48 788 276 889
gg: 2827704
skype: damian-gruca
e-mail: damian.gruca@madex.net.pl

TEKNISK AVDELNING

Rafał Szkoda
Huvud IT-specialist
gg: 3193209
skype: MADEX-RAFAŁ
e-mail: rafal@madex.net.pl
Dawid Kubicz 
IT-specialist [SV/EN]
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: dawid.kubicz@madex.net.pl
Tomasz Jakubczak
Teknik och produktion specialist
tel: +48 32 67 101 21
gg: 43123319
e-mail: tomasz.jakubczak@madex.net.pl
Tomasz Łazarz
Mechatronik specialist
e-mail: lazarztom@o2.pl
e-mail: tomasz.lazarz@madex.net.pl
BOKFÖRING
Dorota Urban
Inköp specialist
tel: +48 32 67 101 21
gg: 3619650
skype: MADEX-DOROTA
e-mail: dorota.urban@madex.net.pl
Katarzyna Toloch
Fakturering specialist
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: katarzyna.toloch@madex.net.pl
Sandra Kaczmarczyk
Redovisning specialist
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: sandra.kaczmarczyk@madex.net.pl

KOMMERSIELLT AVDELNING

Aneta Rudzka
Försäljnings specialist

tel: +48 32 67 101 21 
gg: 38059468
skype: MADEX-ANETA
e-mail: aneta.rudzka@madex.net.pl
Angelika Mędrecka
Försäljnings specialist
tel: +48 32 67 101 21 
gg: 67923501
skype: Angelika Mędrecka - madex
e-mail: angelika.medrecka@madex.net.pl
Grzegorz Wieczorek
Försäljnings specialist [EN/DE]
tel: +48 500 387 184
e-mail: grzegorz.wieczorek@madex.net.pl
Izabela Kaczmarczyk
Försäljnings specialist
tel: +48 32 67 101 21 
e-mail: iza.kaczmarczyk@madex.net.pl
Kamil Pilarczyk
Aluminium produktionsspecialist
tel: +48 500 386 579
e-mail: kamil.pilarczyk@madex.net.pl
Kinga Sosnowska
Försäljnings specialist
tel: +48 32 67 101 21
gg: 67953361
skype: KINGA MADEX
e-mail: kinga.sosnowska@madex.net.pl
Klaudia Pilarczyk
PVC produktionsspecialist
tel: +48 32 67 101 21
gg: 59504241
skype: KLAUDIA MADEX
e-mail: klaudia.kowalik@madex.net.pl
Marcin Świerad
Försäljnings specialist [FR]
tel: +48 515 176 983
e-mail: marcin.swierad@madex.net.pl

 

 

01

Profile okienne ALUPLAST, DECCO, SALAMANDER, SCHUCO, oraz INOUTIC

02

Bardzo dobre właściwości izolacyjne

03

Systemy wielokomorowe

04

Stabilne ścianki wewnętrzne

05

Dopasowanie do różnych rodzajów szyb

06

Normy wartości izolacyjności akustycznej

07

Ochrona przed wiatrem i niepogodą

08

Wpuszczają promienie słoneczne w celu oświetlenia i ogrzania pomieszczeń

Adres

MADEX D&E Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95

KONTAKT

tel: +48 32 67 101 21
e-mail: biuro@madex.net.pl

 

0
zamontowanych okien

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
wypełnij formularz zapytaniowy

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna