MADEX D&E Sp. z o.o. - Producent okien, drzwi PCV i Aluminium - Zawiercie

A
M
R
O
F
N
G
I
S
E
D
A
I
N
O
M
R
A
H

PROFILE OKIENNE I DRZWIOWE

Kontakt

Strona główna » Kontakt

wielkość tekstu: A | A | A

ADRES

MADEX D&E Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95

NIP: 6492304280
REGON: 363689285

KONTAKT

tel/fax: +48 32 67 101 21 - administracja
tel: +48 501 572 730 - wyceny/sprzedaż
tel: +48 501 571 403 - wyceny/sprzedaż
e-mail:
biuro@madex.net.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek
czynne 6:00 - 16:00 CET

KADRA

Edward Cichór
Właściciel firmy

Dariusz Cichór
Dyrektor ds. produkcji i handlu


tel: +48 519 175 655
e-mail: dariusz@madex.net.pl

 


Damian Gruca
Dyrektor ds. Rozwoju
tel: +48 788 276 889
gg: 2827704
skype: damian-gruca
e-mail: damian.gruca@madex.net.pl
Przemysław Karaczyn
Dyrektor handlowy
tel: +48 515 319 583
e-mail: przemyslaw.karaczyn@madex.net.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Rafał Szkoda
Główny informatyk

gg: 3193209
skype: MADEX-RAFAŁ
e-mail: rafal@madex.net.pl

Dawid Kubicz
Informatyk

tel: +48 32 67 101 21
gg: 68661496
e-mail: dawid.kubicz@madex.net.pl

Tomasz Jakubczak
Specjalista ds. technologii i produkcji

tel: +48 32 67 101 21
gg: 43123319
e-mail: tomasz.jakubczak@madex.net.pl

Tomasz Łazarz
Specjalista ds. maszyn

e-mail: lazarztom@o2.pl
e-mail: tomasz.lazarz@madex.net.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI


Dorota Urban
Specjalista ds. zakupów

tel: +48 32 67 101 21
gg: 3619650
skype: MADEX-DOROTA
e-mail: dorota.urban@madex.net.pl

Katarzyna Toloch
Specjalista ds. fakturowania
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: katarzyna.toloch@madex.net.pl

DZIAŁ HANDLOWY


Aneta Rudzka
Specjalista ds. sprzedaży

tel: +48 501 572 730
gg: 38059468
skype: MADEX-ANETA
e-mail: aneta.rudzka@madex.net.pl


Angelika Mędrecka
Specjalista ds. sprzedaży

tel: +48 32 67 101 21 
gg: 67923501
skype: Angelika Mędrecka - madex
e-mail: angelika.medrecka@madex.net.pl

Grzegorz Wieczorek
Specjalista ds. sprzedaży [EN/DE]
tel: +48 500 387 184
e-mail: grzegorz.wieczorek@madex.net.pl
Izabela Kaczmarczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel: +48 501 571 403
e-mail: iza.kaczmarczyk@madex.net.pl

Kamil Pilarczyk
Specjalista ds. produkcji aluminium

tel: +48 500 386 579
e-mail: kamil.pilarczyk@madex.net.pl

Klaudia Pilarczyk
Specjalista ds. produkcji PVC

tel: +48 32 67 101 21
gg: 59504241
skype: KLAUDIA MADEX
e-mail: klaudia.kowalik@madex.net.pl

Marcin Świerad
Specjalista ds. sprzedaży [FR]

tel: +48 515 176 983
e-mail: marcin.swierad@madex.net.pl

Sandra Kaczmarczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: sandra.kaczmarczyk@madex.net.pl

01

Profile okienne ALUPLAST, DECCO, SALAMANDER, SCHUCO, oraz INOUTIC

02

Bardzo dobre właściwości izolacyjne

03

Systemy wielokomorowe

04

Stabilne ścianki wewnętrzne

05

Dopasowanie do różnych rodzajów szyb

06

Normy wartości izolacyjności akustycznej

07

Ochrona przed wiatrem i niepogodą

08

Wpuszczają promienie słoneczne w celu oświetlenia i ogrzania pomieszczeń

Adres

MADEX D&E Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95

KONTAKT

tel: +48 32 67 101 21
e-mail: biuro@madex.net.pl

 

0
zamontowanych okien

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
wypełnij formularz zapytaniowy

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna