MADEX D&E Sp. z o.o. - Producent okien, drzwi PCV i Aluminium - Zawiercie

A
M
R
O
F
N
G
I
S
E
D
A
I
N
O
M
R
A
H

PROFILE OKIENNE I DRZWIOWE

Contact us

Strona główna » Contact us

wielkość tekstu: A | A | A

ADRESS

MADEX D&E Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95

NIP: 6492304280
REGON: 363689285

CONTACT

tel/fax: +48 32 67 101 21
e-mail: biuro@madex.net.pl

WORKING HOURS

Monday - Friday
06:00 - 16:00 CET

CADRE

Edward Cichór
Company Owner
Dariusz Cichór
Director of production and marketing
tel: +48 519 175 655
e-mail: dariusz@madex.net.pl
Damian Gruca
Director of development
tel: +48 788 276 889
gg: 2827704
skype: damian-gruca
e-mail: damian.gruca@madex.net.pl

 

TECHNICAL SECTION

Rafał Szkoda
Head IT-specialist
gg: 3193209
skype: MADEX-RAFAŁ
e-mail: rafal@madex.net.pl
Dawid Kubicz
IT-specialist
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: dawid.kubicz@madex.net.pl
Tomasz Jakubczak
Specialist of technology and production
tel: +48 32 67 101 21
gg: 43123319
e-mail: tomasz.jakubczak@madex.net.pl
Tomasz Łazarz
Specialist of mechatronics
e-mail: lazarztom@o2.pl
e-mail: tomasz.lazarz@madex.net.pl

ACCOUNTANCY SECTION

Dorota Urban
Specialist of imports
tel: +48 32 67 101 21
gg: 3619650
skype: MADEX-DOROTA
e-mail: dorota.urban@madex.net.pl
Katarzyna Toloch
Specialist of invoicing
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: katarzyna.toloch@madex.net.pl
Sandra Kaczmarczyk
Specialist of bookkeeping
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: sandra.kaczmarczyk@madex.net.pl


SALES SECTION

Aneta Rudzka
Sales specialist
tel: +48 32 67 101 21
gg: 38059468
skype: MADEX-ANETA
e-mail: aneta.rudzka@madex.net.pl
Angelika Mędrecka
Sales specialist
tel: +48 32 67 101 21
gg: 67923501
skype: Angelika Mędrecka - madex
e-mail: angelika.medrecka@madex.net.pl
Grzegorz Wieczorek
Sales specialist [EN/DE]
tel: +48 500 387 184
e-mail: grzegorz.wieczorek@madex.net.pl
Izabela Kaczmarczyk
Sales specialist
tel: +48 32 67 101 21
e-mail: iza.kaczmarczyk@madex.net.pl
Kamil Pilarczyk
Specialist of aluminum production
tel: +48 500 386 579
e-mail: kamil.pilarczyk@madex.net.pl
Kinga Sosnowska
Sales specialist
tel: +48 32 67 101 21
gg: 67953361
skype: KINGA MADEX
e-mail: kinga.sosnowska@madex.net.pl
Klaudia PIlarczyk
Specialist of PVC production
tel: +48 32 67 101 21
gg: 59504241
skype: KLAUDIA MADEX
e-mail: klaudia.kowalik@madex.net.pl
Marcin Świerad
Sales specialist [FR]
tel: +48 515 176 983
e-mail: marcin.swierad@madex.net.pl

 

01

Profile okienne ALUPLAST, DECCO, SALAMANDER, SCHUCO, oraz INOUTIC

02

Bardzo dobre właściwości izolacyjne

03

Systemy wielokomorowe

04

Stabilne ścianki wewnętrzne

05

Dopasowanie do różnych rodzajów szyb

06

Normy wartości izolacyjności akustycznej

07

Ochrona przed wiatrem i niepogodą

08

Wpuszczają promienie słoneczne w celu oświetlenia i ogrzania pomieszczeń

Adres

MADEX D&E Sp. z o.o.
42-400 Zawiercie
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95

KONTAKT

tel: +48 32 67 101 21
e-mail: biuro@madex.net.pl

 

0
zamontowanych okien

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
wypełnij formularz zapytaniowy

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna